Trwają zapisy na warsztaty programowania - semestr letni 2020 r. Zapisz się na zajęcia >

Pomocne pytania i odpowiedzi

Faq

Nasze sale, w których odbywają się zajęcia grupowe, posiadają własne wyposażenie w nowoczesny sprzęt. Jednak jeżeli Twoje dziecko posiada laptopa, może korzystać z niego w czasie trwania kursu.

Jeżeli uczestnictwo w kursie nie rozpoczęło się równocześnie z resztą grupy, dołożymy o ile to możliwe wszelkich starań, aby przekazać mu wiedzę uzupełniająca tak, aby nadrobiło materiał w stosunku do reszty grupy.

Stawiamy na naukę w systemie semestralnym, jednak kodowanie dla dzieci w Legnicy to też możliwość uczestniczenia w krótkich szkoleniach i eventach.

Nasze warsztaty programowania dla młodzieży, jak i maluchów to miejsce, gdzie stawiamy na indywidualny rozwój każdego słuchacza. Dlatego też grupy składają się optymalnej ilości dzieci, tak by każde mogło rozwijać się w odpowiednim dla niego tempie a przy okazji korzystać z możliwości pracy grupowej. Nasze „klasy” to 5-12 uczestników w grupie. Kodowanie dla dzieci w taki sposób, łączy naukę z rozwojem społecznym.

Języki programowania większości przypadków wymagają elitarnej wiedzy w zakresie znajomości języka angielskiego. Nasze warsztaty programowania dla dzieci na Dolnym Śląsku także przybliżają maluchom, jak i trochę starszym dzieciom podstawowe, angielskie słownictwo i metody jego wykorzystania do w procesie kodowania.

Zajęcia komputerowe dla dzieci w naszej szkole programowania to też to, co maluchy lubią najbardziej, czyli nauka tworzenia gier komputerowych. Coraz częściej to one są silnikiem napędzającym marketing czy edukację, a nawet rozwój poszczególnych branży w sektorze IT.