Trwają zapisy na warsztaty programowania - semestr letni 2020 r. Zapisz się na zajęcia >

Połączyła nas pasja

O nas

Najłatwiej byłoby powiedzieć, że jesteśmy zaprogramowani na profesjonalne warsztaty programowania dla dzieci i młodzieży na terenie województwa dolnośląskiego. Pomagamy najmłodszym zgłębiać techniki programowania, zarażając ich pasją, która stanowi zarazem jedną z najbardziej pożądanych przez pracodawców umiejętności. Łatwość dostępu do wyższego wykształcenia sprawia, że wielu młodych ludzi decyduje się na kierunki nie pozwalające na znalezienie satysfakcjonującej pracy. Postanowiliśmy to zmienić na co pozwala nauka programowania dla dzieci i młodzieży. Wierzymy w rozwój nowych technologii, a przede wszystkim w potencjał najmłodszych mieszkańców Legnicy!

O nas

Technologie przyszłości


Dziś, gdy są tak blisko nas, nie ma innej recepty na przyszłość niż nauczyć się z nimi żyć. Programowanie to nie tylko sztuka życia wśród nowych technologii, to także sztuka tworzenia i dostosowywania ich do potrzeb współczesnego świata. Sztuka, która rozwija, pobudza kreatywność i pozwala wypracować w sobie umiejętność analitycznego myślenia. Nic nie kształci umysłu tak, jak tworzenie systemów czy aplikacji. Warsztaty programowania dla dzieci i młodzieży w Legnicy to doskonały pomysł na zajęcia dodatkowe. Działamy według prostej i sprawdzonej zasady: najlepiej uczyć się poprzez zabawę!

Nasz cel


Największą satysfakcję sprawia nam widok postępów naszych podopiecznych. Wiemy, że początki programowania bywają trudne. Robimy wszystko, by nie tylko nie zniechęcić do niego naszych uczniów i pokazać im, że kodowanie dla dzieci może być wyjątkową przygodą. Tą największą często okazuje się tworzenie gier komputerowych, czego również staramy się uczyć. Nie lekceważymy przy tym takich zagadnień, jak Java dla dziecka, podstawy programowania php czy język programowania c. Wszystko po to, by nasi uczniowie chcieli kontynuować naukę na dalszych etapach i byli do tego jak najlepiej przygotowani. Bo najlepsi programiści to ci, dla których bariery nie istnieją!

Dlaczego my?


Rozumiemy, na czym polega nauczanie, trzymając rękę na pulsie. Śledzimy rozwój nowych technologii i najważniejszych języków programowania. Prowadzimy zajęcia dodatkowe dla dzieci i młodzieży z Legnicy w grupach, co pozwala na wspólną naukę z rówieśnikami i sprzyja praktycznej nauce języka angielskiego. Jak szybko i skutecznie nauczyć się programowania? Tylko na zajęciach w akademii programowania Zaprogramowani.com!