Trwają zapisy na warsztaty programowania - semestr letni 2020 r. Zapisz się na zajęcia >

Naucz się programować!

Zapisy na kurs programowania

* Zapoznałem się z regulaminem i akceptuje jego warunki
Zapoznaj się z regulaminem
* Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności dostępną na stronie.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych i promocyjnych od "Zaprogramowani.com z siedzibą w Wawrowie i Zielonej Górze" dostarczanych w postaci wiadomości informacyjnych o nowościach i promocjach.

Podane w formularzu kontaktowym dane osobowe będą przetwarzane przez firmę Guweris S.C. z siedzibą w Wawrowie, Osiedle bermudy 41, 66-400.
Podane dane osobowe będą używane do przetwarzania zapytań, reklamacji oraz pytań technicznych zgłaszanych za pomocą powyższego formularza na podstawie naszego uzasadnionego interesu jako Administratora Danych.
Przysługuje Pani/Panu prawo do niewyrażenia zgody na przetwarzanie danych na podstawie uzasadnionego interesu Guweris S.C. ., chyba że będziemy w stanie znaleźć zgodne z prawem uzasadnienie tego procesu, które unieważni Pani/Pana interes lub prawa; albo z powodu roszczeń prawnych.
Rejestry wiadomości e-mail będą przechowywane przez 6 miesięcy, dane potrzebne do zarządzania sprawami przez okres 18 miesięcy, a w przypadku reklamacji przez okres 24 miesięcy.
Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, a także prawo wniesienia skargi do PUODO w przypadku podejrzenia, iż przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy RODO.
Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji celów: przetwarzania zapytań, reklamacji oraz pytań technicznych.
W razie pytań dotyczących zasad prywatności i przetwarzania danych należy kontaktować się pod adresem email: pocztagorzow@gmail.com z dopiskiem polityka prywatności w temacie.


Zapraszamy do uzupełnienia powyższego formularza, dzięki któremu otrzymamy informację na temat Twojego zainteresowania naszą ofertą. Wskaż nam dokładnie jaka grupa wiekowa, poziom zaawansowania a przede wszystkim miasto są dla Ciebie interesujące na zajęcia dodatkowe dla dzieci oraz ewentualną ilość potrzebnych rezerwacji.

Określ dokładnie jakie warsztaty programowania dla młodzieży czy małych dzieci są potrzebne, a pozwolisz nam na zorganizowanie odpowiedniej dla Ciebie i Twojej pociechy grupy, dostosowanej materiałem i tempem nauczania odpowiednio do jej predyspozycji. Jeżeli nie jesteś pewny, który poziom wybrać zapoznaj się z ofertą.

Co dalej?


Dzięki prawidłowemu wypełnieniu formularza zgłoszeniowego, a przede wszystkim podaniu nam numeru kontaktowego, postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej, rozwiać wątpliwości, a także umówić się na spotkanie organizacyjne. Wtedy też, omówimy dokładnie szczegóły dotyczące zajęć, możliwości, jakie daje kodowanie dla dzieci w Legnicy oraz w przypadku dalszego zainteresowania podpiszemy umowę.